21.11-den kdy začlo sněžit:D

21. listopadu 2008 v 14:52 | Nikola |  moje příhody:-)
21.11 Tak v téhle rubrice vám budu psát co sem dneska dělala samozdřejmě né každej den ale když bude nějakej super nebo srandovní den.Dneska je super den!!!Protože napadl sníh a docela doost.

Takže dneska jsem se ráno vzbudila a koukla sem se z okna a nadávala sem že není ani kapka sněhu:).Pak sem šla do školy navalená jak medvěd:D Ve škole druhou hodinu coš sme zrovna měli AJ začlo sněžit!!Někdo řekl sněžííí a všichni se hrnuli k oknu a měli přilepený obličeje na skle a všichni jé,jó,konečně,super a td....Pak nám p.uč. řekla at si sednem spátky do lavic že nejsme školkáčci:( a když sme si sedly tak nám p.uč. dala práci ale nikdo jí neposlouchal a všichni se čuměli do oken:) No pak nám paní učitelka hrozila že když nebudeme mít celý ty 2 stránky tak dostaneme 5:( a půlka třídy to nestihla já naštěstí jo ale budu tam mít chyb jak na.píp....
pak místo těláku sme šli ven a koulovali sme se u školy ale mě se rozjel zip u budy a musela sem jít do školy:( ale pak když děcka přišly do školy a byli úplně ale úplně promočený:D takže mě to zas tak nevadilo.pak sme měly poslední 5 hodinu vlastitku a ta uběhla za chvilku.No a pak sme šli s kamarádkou(Peťou) a Denčou ze školy jí vyprovodit na zastávku a snáma šel nějakej pitomej 3 kterej nás furt prudil hrozně si dovoloval(parchant)!!! No pak sme šli s peťou už dom no a nohama sme dělali až od zastávky stromeček takže sme asik vipadali hodně blbě:) no a cestou sme potkali asi 6 lidí. No a pak sem přišla domů a zasedla sem k počítači a šla sem na blog.


KONÉÉÉC:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Alča 456 Alča 456 | Web | 22. listopadu 2008 v 17:04 | Reagovat

Hezký blog! :)

2 Domča♥ Domča♥ | 24. listopadu 2008 v 15:50 | Reagovat

♥☺TaKy HeZkEj A šTýLoVéJ bLoGíZ☺♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama