Listopad 2008

advent!

30. listopadu 2008 v 14:43 | Nikola |  vánoce
Ahojky tak je tady konečně advent!A to je důkaz že už se blíží vánoce.Konečně!Já asik za půl hodinky půjdu pro větvičky na adventní věnec.Pokojík už mám dávno vyzdobenej:D nevidržela jsem.Tady máte pár adventíh věnců na ukázku a na inspiraci.Já už sem si jeden vyhlídla a pokusím se ho napodobit.
Adventní věnec s přízdobou v tónu / Adventní věnec 2008 /
Adventní věnec v luxusní kombinaci hnědé a zlaté / Adventní věnec 2008 /
Advetní věnec z chvojí s přírodní přízdobou / Adventní věnec 2008 /
Advetní věnec z chvojí se třpytivou přízdobou v tónu / Adventní věnec 2008 /Adventní věnec z chvojí s přírodní přízdobou / Adventní věnec 2008 /

budu zpívat u stromečku!!!

28. listopadu 2008 v 15:02 | Nikola |  moje příhody:-)
Ahojky takže dneska tady pro vás mám dvě novinky.Takže první je že budu zpívat u nás ve Zhoři koledy u rozvěcování stromečku a druhá že zetřídou budeme dělat nějakou besídku a tam budeme hrát nějaký divadlono a já prejk asi budu ošetřovatelka rytířů(ale nevím to jistě dám vám ještě vědět).No minule jsem byla veverka a předminule břišní tanrčnice takže ta ošetřovatelka je asi zatím nejnormálnější.Taky máte ve škole besídku?

Anketa-jaké roční období máte nejradši?

26. listopadu 2008 v 18:29 | Nikola |  příroda
Ahoj tak je tu asik třetí anketa(ale nevím to jistě).V téhle anketě se vás ptám jaké roční období máte rejději.Tak hlasujte nebo napište komentář díky Pa.

Jaro:


Léto:


Podzim:


Zima:

Vánoční a zimní animace

26. listopadu 2008 v 16:42 | Nikola |  vánoce

dopis ježíškovi

26. listopadu 2008 v 14:01 | Nikola |  vánoce
Ahojky píšete dopis co si přejete na vánoce i když na něj nevěříte.Já jo hrozně mě to baví a vždycky mě baví ten dopis dávat za okno na balkon pod kamen:) já vím asik sem jako malá ale mě to hrozně baví.Dám vám sem vánoční dopisní papr jestli jste tak švihlí jako já a t aky píšete dopisi tak se vám to možná hodí a můžete si to vykopírovat.

hezké vánoční obrázky

24. listopadu 2008 v 19:03 | Nikola |  vánoce
tapety-na-plochu-vsenaplochu-wallpapers-svatky-vanoce-90.jpg Kliknutím na tapetu zavřete okno
Pro maximalní velikost tapety klikněte zde
Pro maximalní velikost tapety klikněte zde
Pro maximalní velikost tapety klikněte zde
Pro maximalní velikost tapety klikněte zde
Pro maximalní velikost tapety klikněte zde

vánoční tapety na váš blog

24. listopadu 2008 v 18:57 | Nikola |  vánocecoca cola-vánoce jso tady-2008

24. listopadu 2008 v 13:58 | Nikola |  vánoce

perníčky nebo cukroví?

23. listopadu 2008 v 8:21 | Nikola |  vánoce
Ahojky tak je tady další anketa.Ptám se vás tam jestli máte rači na vánoce perníčky nebo cukroví.Buť hlásnite v anketě nebo můžete napsat komentář.Hilary Duff-Last Christmas

22. listopadu 2008 v 20:06 | Nikola |  videa
Ahojky tak tady je tak malinko vánoční písnička od Hilary Duff.Snad se vám bude líbit bude tady i text písně.

Last Christmas

[Refrén:]
Last Christmas
I gave you my heart
But the very next day, you gave it away
This year
To save me from tears
I'll give it to someone special
Once bitten and twice shy
I keep my distance
But you still catch my eye
Tell me baby
Do you recognize me?
Well
It's been a year
It doesn't surprise me
(whispered) Merry Christmas,
I wrapped it up and sent it
With a note saying "I love you"
and meant it
Now I know what a fool I've been
But if you kissed me now
I know you'd fool me again
[Refrén x2]
A crowded room
Friends with tired eyes
I'm hiding from you
And your soul of ice
Oh my I thought you were
Someone to rely on
Me?
I guess I was a shoulder to cry on
A friend to discover with a fire in her heart
A girl under cover but you tore me apart
You tore me apart, ooo-ooo
Now I've found a real love you'll never fool me again
[Refrén x2]
A friend to discover with a fire in her heart
A girl under cover but you tore me apart
[Spoken] Maybe next year,
I'll give it to someone
I'll give it to someone special

21.11-den kdy začlo sněžit:D

21. listopadu 2008 v 14:52 | Nikola |  moje příhody:-)
21.11 Tak v téhle rubrice vám budu psát co sem dneska dělala samozdřejmě né každej den ale když bude nějakej super nebo srandovní den.Dneska je super den!!!Protože napadl sníh a docela doost.

Takže dneska jsem se ráno vzbudila a koukla sem se z okna a nadávala sem že není ani kapka sněhu:).Pak sem šla do školy navalená jak medvěd:D Ve škole druhou hodinu coš sme zrovna měli AJ začlo sněžit!!Někdo řekl sněžííí a všichni se hrnuli k oknu a měli přilepený obličeje na skle a všichni jé,jó,konečně,super a td....Pak nám p.uč. řekla at si sednem spátky do lavic že nejsme školkáčci:( a když sme si sedly tak nám p.uč. dala práci ale nikdo jí neposlouchal a všichni se čuměli do oken:) No pak nám paní učitelka hrozila že když nebudeme mít celý ty 2 stránky tak dostaneme 5:( a půlka třídy to nestihla já naštěstí jo ale budu tam mít chyb jak na.píp....
pak místo těláku sme šli ven a koulovali sme se u školy ale mě se rozjel zip u budy a musela sem jít do školy:( ale pak když děcka přišly do školy a byli úplně ale úplně promočený:D takže mě to zas tak nevadilo.pak sme měly poslední 5 hodinu vlastitku a ta uběhla za chvilku.No a pak sme šli s kamarádkou(Peťou) a Denčou ze školy jí vyprovodit na zastávku a snáma šel nějakej pitomej 3 kterej nás furt prudil hrozně si dovoloval(parchant)!!! No pak sme šli s peťou už dom no a nohama sme dělali až od zastávky stromeček takže sme asik vipadali hodně blbě:) no a cestou sme potkali asi 6 lidí. No a pak sem přišla domů a zasedla sem k počítači a šla sem na blog.


KONÉÉÉC:)

sníííížek!!!!

21. listopadu 2008 v 13:45 | nikola |  příroda
ahoooj tak konečně je tady pravej nefalšovanej sníh:) aspoň to teda tvrdí ty v televizi:).A super je že bude sněžit i v sobotu a v neděli a td... a td.... takže když to rostaje což by nemělo tak zase napadá a tak dokola.A prejk se maj dělat sněoví jazyky takže toho sněhu bude fůůra.Je to nádhera když píšu koukám se u tohoo z okna ještě dnes nebo zítra vám vyfotím louku naproti ašeho baráku aby ste viděli kolik tady mám sněhu:D

umělej nebo živej stromeček-anketa

20. listopadu 2008 v 16:05 | nikola |  vánoce
ahojky tak je tady první anketa.V téhle anketě se vás ptám jakej máte rači stromeček jestli živej třeba z lesa nebo umělej?prosím hlásněte.Já si myslím že je nejlepší živej protože s umělím to prostě nejsou praví vánoce protože živej všude krásně voní a prostě je to taková lepší atmosféra jestli máte stejnej nebo jinej názor tak pls hlásnite díky.

Tady máte pár foteček umělích a pár živích(ono něco možná bude vipadat stejně ale já vám k tomu napíšu co je co).


umělé:

Živí stromečky:

ozdoby na stromeček

19. listopadu 2008 v 10:03 | Nikola |  vánoce
ahoj někde sem četla že letos jsou na sttromeček trendy modrá a stříbrná ale někde zase psali zlatá a červená sle nevím to jistě tak tady jsou 3 fotky pár ozdob pro inspiraci třeba se vám to zalíbí:-) ale stejně sou nej ty tradyční barvy jako třeba zlatá červená a td.....ahojky

19. listopadu 2008 v 8:56 zima
Tak sem si založila tenhle blog.Tet je zima a kooonečně napdl sníh jupíííííí sice se to asi hnedka roztaje ale aspoň něco hrozně se těším až zase budou hory sněhu a já se nebudu moct vyhrabat z baráku když půjdu do školy.Prostě zime je superrr ale to je každý roční období protože se v něm dá dělat hrozně moc věcí např. v zimě:sáňkovat,ližovat,koulovat se,bruslit(na to se hrozně těším)a td..... Doufám že se vám můj blog bude líbit a budete sem chodit díky papa.


tady jsou fotky zimi a vánoc: